Nauji rūbai urmu

Didmeninė prekyba naujais drabužiais: moteriški, vyriški ir vaikiški nauji rūbai urmu (žiemai, pavasariui, vasarai ir rudeniui) už didmeninę kainą.Didmeninė prekyba naujais rūbais, nauji drabužiai urmu


Nauji rūbai urmu - tai puiki galimybė užsidirbti kai perkami nauji rūbai didmena, o perparduodami - mažmena. Nesvarbu, ar gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos kampelyje – beveik visais atvejais naujus drabužius galima užsakyti tiesiog internetu. Verčiamės didmenine prekyba rūbais, nuolat papildome prekių katalogą ir ieškome geriausių tiekėjų, kad galėtume savo klientams pasiūlyti patrauklų kainos ir kokybės santykį.
Didmeninė prekyba naujais rūbais padės Jums vystyti savo mažmeninę prekybą ir užsidirbti. 

BPG didmena prekių asortimente ne tik nauji drabužiai urmu, taip pat — dėvėti drabužiai urmu ir firminiai rūbai urmu.

Susidomėjote didmenine prekyba rūbais? Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums užmegzti kontaktą su didmenine prekyba naujais drabužiais užsiimančiais atstovais Lietuvoje ir užsienyje >>>Prekės automobiliams, auto dalys, autoservisų įranga urmu

Domina mūsų siūlomi nauji rūbai didmena? Bendradarbiaukime! >>> PARTNERYSTĖ SU BPG DIDMENA.

Grįžti atgal

vaikiski-drabuziai

Didmeninė prekyba naujais „Pepperts“, „Lupilu“ rūbais vaikams ir kūdikiams, mergaitėms ir berniukams. Didmeninė kaina: 6-11 Eur/kg. 1 kilogramas vidutiniškai — 5-10 daiktų.

vyriski-drabuziai

Vyriški drabužiai urmu. Asortimente: apatiniai, viršutiniai, žieminiai, vasariniai, kasdieniai, sportiniai bei išeiginiai vyriški rūbai.

moteriski-drabuziai

Moteriški drabužiai urmu. Asortimente tik nauji ir kokybiški, žieminiai ir vasariniai, apatiniai bei viršutiniai moteriški rūbai už didmeninę kainą: marškinėliai, palaidinės, kelnės, apatinis trikotažas, striukės ir kita.