Didmeninė prekyba higienos prekėmis

Didmeninė prekyba higienos prekėmis

Didmeninė prekyba higienos prekėmis (suaugusiems ir vaikams): dezodorantai, antiperspirantai, skysti muilai, rankų pasta, burnos higienos prekės, dušo želė, vata, nosinaitės, servetėlės, nagų priežiūros prekės, intymios higienos prausikliai, depiliaciniai kremai, depiliacinis vaškas, kojų ir rankų higienos prekės urmu už didmeninę kainą. Visos higienos prekės, kurios skirtos plaukų, kūno, burnos priežiūrai.


Didmeninė prekyba higienos prekėmis - tai puiki galimybė užsidirbti perparduodant produktus. Nesvarbu, ar gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos kampelyje – beveik visais atvejais galima užsakyti higienos prekes internetu.
Siūlome naujieną iš Vokietijos! Tai vokiečių gamintojų Procter & Gamble sauskelnės PAMPERS, kurias pristatysime tiesiai iš gamyklos. Sauskelnes gausite didmeninėje pakuotėje — MIX 1-6 Nr., 2900 €/t, 1 T — 32000vnt.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums užmegzti kontaktą su higienos priemonių didmeninės prekybos atstovais Lietuvoje ir užsienyje >>>Prekės automobiliams, auto dalys, autoservisų įranga urmu

Norite įsigyti higienos prekes urmu? Bendradarbiaukime! >>> PARTNERYSTĖ SU BPG DIDMENA.

Grįžti atgal

pampers-dregnos-serveteles

PAMPERS drėgnos servetėlės su alavijų balzamu yra tinkamas mažylio valymui nuo galvos iki kojų.

sauskelnes-urmu-pampersai-urmu-is-procter-and-gamble

PAMPERSAI urmu iš gamintojo Procter & Gamble.