Didmeninė prekyba sporto ir laisvalaikio prekėmis

Didmeninė prekyba sporto ir laisvalaikio prekėmis

Didmeninė prekyba sporto ir laisvalaikio prekėmis tiesiai iš patikimų tiekėjų, kurie klientams siūlo kokybišką sporto inventorių. Turite sporto ir laisvalaikio prekių parduotuvę ir ieškote didmenininkų? Atsidūrėte tinkamame puslapyje, nes mes Jums padėsime rasti sporto prekių didmenos profesionalus!
Norint turėti sveiką ir tvirtą kūną būtina sportuoti. Būtent sportas tvirtina raumenis, gerina nuotaiką ir atpalaiduoja. Sporto rūšių yra įvairių, tad ir jūsų klientai gali rinktis tai, kas jiems labiausiai patinka. Na, o Jūsų darbas, turėti tai, ko klientui reikia!
Siūlomas sporto ir laisvalaikio prekių asortimentas kamuoliai, riedučiai, dantų apsaugos, bokso pirštinės, antkeliai, palapinės, žūklės prekės, batutai, dviračiai, sporto įranga bei kitos laisvalaikio ir sporto prekės urmu už didmeninę kainą. 
Didmeninė prekyba sporto ir laisvalaikio prekėmis - tai puiki galimybė užsidirbti perparduodant produktus. Nesvarbu, ar gyvenate Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose ar kitame Lietuvos kampelyje – beveik visais atvejais prekes galima užsakyti tiesiog internetu.

Kodėl verta sporto ir laisvalaikio prekes pirkti iš mūsų?

  • ilgametė patirtis;
  • daugiau nei 200 patikimų didmeninės prekybos partnerių 24-iose pasaulio šalyse, kas užtikrina platų prekių pasirinkimą;
  • mūsų klientai prekes iš gamintojų gauna su 2-3 kartus mažesniu antkainiu, nes dirbame be tarpininkų;
  • su mūsų logistikos sistema galite iki 2 kartų sumažinti transporto išlaidas;
  • su klientais palaikome draugiškus ir partneriškus santykius;
  • visas prekes pristatome į klientų nurodytą vietą;
  • jei  kataloge neradote prekių, drąsiai susisiekite su mūsų vadybininkais ir mes tikrai padėsime atrasti ieškomus didmenininkus.

Susisiekite su mumis ir mes padėsime Jums užmegzti kontaktą su didmeninės prekybos atstovais Lietuvoje ir užsienyje >>>Prekės automobiliams, auto dalys, autoservisų įranga urmu

Bendradarbiaukime! >>> PARTNERYSTĖ SU BPG DIDMENA.
Grįžti į katalogą